RANDEVU : Direksiyon dersi almak için sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alarak işlerinizi aksatmadan eğitim alabilirsiniz.

DERS SAATLER : özel direksiyon dersi için her gün sabah 09:00 ile akşam 19:00 a kadar direksiyon eğitimi verilmektedir.Bu saatler arasında size uygun zamanı seçip bize bildirmeniz yeterlidir. Talep ettiğiniz takdirde 19:00 dan sonrada eğitim verebilmekteyiz.

ÜCRET : Bir derslik özel direksiyon eğitim ücreti …… tl. dir. Bu ücrete öğretmenin ders saat ücreti , Yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasar ve trafik cezaları ücrete dahildir.Her özel ders 2 ders olarak verilmektedir. Kampanyalı 10 derslik paket programlarımız mevcuttur. 10 derslik paket programlarımızla ilgili detaylı bilgi için 0 488 502 34 34arayınız.

EĞİTİM GÜZERGAHI: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah Batman trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde eğitim verilir. Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergah ta eğitim verilir. Örneğin Eviniz ileiş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz.

EĞİTİM ARACI : Eğitim araçlarımız  yönetmenliğe uygun çift debriyaj çift fren tertibatlıdır.

NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR : Yaklaşık olarak on derslik direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz. Bundan sonra sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek.

DİREKSİYON EĞİTİM VEREN ÖĞRETMENLER : Direksiyon eğitimi veren öğretmenlerimiz bu konuda oldukça büyük tecrübeye sahiptir ve Milli Eğitim Direksiyon Usta Öğreticilik belgelerine sahiptirler.

DİREKSİYON EĞİTİMİMİZİN AMACI : Trafiğe çıkan sürücünün kendisinin ve başkalarının can ve mal güvenliğini tehlikeye atmaması ve trafik kurallarına uyan bilinçli sürücüler yetiştirmektir.